Joo Ji Hoon Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joo Ji Hoon Türkiye Fan

Joo Ji Hoon Türkiye Fan Kulübü

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

''I'm sorry I love you'' Tanıtım!

2 posters
YazarMesaj
_smyye_

_smyye_

''I'm sorry I love you''  Tanıtım! Empty
MesajKonu: ''I'm sorry I love you'' Tanıtım!   ''I'm sorry I love you''  Tanıtım! Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 10:21 pm

• İsim: 미안하다, 사랑한다 / Mianhada, Saranghanda
• Diğer İsimleri:
* I'm Sorry, I Love You (title used by KBFD-TV)
* Sorry But I Love You (title used by YesAsia)
* Sorry, I Love You (title used by KBS)
* I Am Sorry But I Love You
* Misa
• Tür: Human drama, Romance
• Bölüm Sayısı: 16
• Yayınlandığı kanal: KBS
• Yıl: 2004
• Yönetmen: Lee Hyung Min
• Theme songs: Sorry I Love You OST 1 and Sorry I Love You OST 2

• Oyuncular:
Cha Moo-hyuk: So Ji Sub(Glass Slippers/Memories of Bali)
Song Eun-chae: Im Soo Jung (...Ing/A Tale of Two Sisters)
Choi Yoon (singer): Jeong Kyeong-ho
Kang Min-joo: Seo Ji-yeong
Moon Ji-young: Choi Yeo-jin
Oh Deul-hee (real name: Jo Mal-bok) (Yoon's/ Yune’s mom):Lee Hye Young
Yoon Seo-kyung: Jun Hye Jin
Song Dae-chun (Eun-chae's dad): Lee Young Ha (Sang-doo)
Jang Hye-sook (Eun-chae's mom): Kim Hye Ok (Running After Dream)
Min Hyun-suk: Shin Goo (Miss Kim's Adventures in Making a Million/Wife)
Song Sook-chae (Eun-chae's older sister): Ok Ji Young
Song Min-chae (Eun-chae's younger sister): Jung Hwa Young
Kim Kal-chi (Seo-kyung's son): Park Gun Tae

KONUSU

Bu drama Moo Hyuk adında genç bir adamla ilgilidir. Moo Hyuk doğduğu zaman terkedilmiştir. 2 yaşındayken Avustralya'da bir aile tarafından evlat edinilir. Ona bakmak için çok fakir olduğundan dolayı biyolojik annesinin onu bıraktığına inanarak büyür. Evlat edinen ailenin kötü davranışlarına maruz kalarak acı ve üzüntülü bir çocukluk geçirir. Genç yaşta evden kaçarak sokaklarda bir suçlu olarak yaşamını sürdürmeye mecbur kalır. Çalmak, dolandırmak, kavga etmek ve yalan söylemek sokaklarda hayatta kalmak için yapmayı bildiği şeylerdir. Hoşlandığı genç bir kızla tanışır ama kız çok varlıklı olan başka bir adam için ona ihanet eder. Eski kız arkadaşının düğününe katıldığında kızı kurtarmaya çalışırken başından iki kez vurulur. Doktorlar sadece bir kurşunu çıkarabilir, diğer kurşun komplikasyonlar yüzünden başında kalır. Doktorlar mucizevi bir şekilde hayatta kaldıysa da başındaki bu kurşunun onu sonunda öldüreceğini söylerler.

Yaşamındaki bu trajik olayın üzerine Hyuk annesini bulmayı, çocukken neden terk edildiğini öğrenmeyi ve gizemli geçmişiyle ilgili cevaplar bulmayı umut ederek ölümle yüzleşmek için Güney Kore’ye gitmek üzere Avustralya'dan ayrılır. Kore’ye döndüğünde Avusturalya’da benzersiz bir rastlantıyla tanıştığı kızla Eun Chae ile karşılaşır. Kendini keşif seyahatinde Su Kyong adında ikiz bir kız kardeş olduğunu öğrenir. Su Kyong beş yaşındayken Koreli bir adam tarafından evlat edinilmiştir. Su Kyong'a çocukken bir kamyonun çarptğını ve zihinsel özürlü olduğunu öğrenir. Yetişkin bir kadındır ama 7 yaşında bir çocuğun aklına sahiptir. Su Kyong'un "Galchi" (balık anlamına gelir) adında bir oğlu vardır ama Su Kyong babanın kim olduğunu bilmez. Moo Hyuk ilk kez yeğeniyle tanıştığı zaman Galchi 8 yaşındadır. Ayrıca Moo Hyuk annesinin kimliğini de öğrenir ve annesi olmasını ummuduğu, beklediği gibi biri değildir. Biyolojik annesinin ünlü bir aktrist olduğunu ve tanınmış bir şarkıcı olan Choi Yoon da erkek kardeşi olduğunu öğrenir. İncinmiş ve ihanete uğramış olan Moo Hyuk onu ve ikiz kız kardeşini terk eden annesinden intikamını almak ve adaleti aramak için umutsuzca çabalar.

Eun Chae’nin 10 yıldan fazla bir süredir sevdiği erkek kardeşi Yoon’un menajeri haline gelerek biyolojik annesinden intikam almayı planlar. Ama içten içe dokunulmayı ve sevilmeyi özler. İlgi ve sevecen davranışlar görmeyi özleyen büyük bir çocuk gibidir. Bu süreçte iyi kalpli Eun Chae’ye aşık olur ve özlediklerini de bulur. Eun Chae yaşama nedeni olur ama ömrü her geçen gün azalıyordur.
http://www.aslienver.9forum.biz
dilruba
Admin
dilruba

MesajKonu: Geri: ''I'm sorry I love you'' Tanıtım!   ''I'm sorry I love you''  Tanıtım! Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 5:19 pm

paylaşım için teşekkürler.izlerken çok duygulandığım bir dizi.herkese tavsiye ederim!
http://joojihoontr.forummum.com
_smyye_

_smyye_

MesajKonu: Geri: ''I'm sorry I love you'' Tanıtım!   ''I'm sorry I love you''  Tanıtım! Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 5:26 pm

dilruba demiş ki:
paylaşım için teşekkürler.izlerken çok duygulandığım bir dizi.herkese tavsiye ederim!

bişe değil canım Very Happy

ben henüz izlemedim ama en yakın zamnda izlemek istediklerimin arasında ...
dilruba
Admin
dilruba

MesajKonu: Geri: ''I'm sorry I love you'' Tanıtım!   ''I'm sorry I love you''  Tanıtım! Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 5:28 pm

_smyye_ demiş ki:
dilruba demiş ki:

bişe değil canım Very Happy

ben henüz izlemedim ama en yakın zamnda izlemek istediklerimin arasında ...

bence de kesinlikle izle Wink
http://joojihoontr.forummum.com
_smyye_

_smyye_

MesajKonu: Geri: ''I'm sorry I love you'' Tanıtım!   ''I'm sorry I love you''  Tanıtım! Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 5:29 pm

tamam Very Happy kesin izlicem Very Happy

''I'm sorry I love you'' Tanıtım!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Goong S Tanıtım !!
» Full House Tanıtım...!!
» Sarayın Rüzgarı (Tanıtım)
» Saraydaki Mücevher Tanıtım..!!!
» Ölümüne Aşk (A Love To Kill / I Jukilnomui Sarang)